Otaku`s Place
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Otaku`s Place

Un loc pentru toti iubitorii de anime, manga, rpg, etc.!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Numaratoarea...
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptySam Apr 19, 2014 12:25 pm Scris de Ha Rin

» Din 10 in 10
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Apr 04, 2014 5:18 am Scris de Ha Rin

» Camera lui Kimiko
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Apr 04, 2014 5:17 am Scris de Ha Rin

» Rege si Regina
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Apr 04, 2014 5:14 am Scris de Ha Rin

» cuvantul invers
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyMar Mar 11, 2014 6:50 am Scris de Ha Rin

» Fazan cu personaje din Anime
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyLun Mar 10, 2014 9:31 am Scris de Ha Rin

» Uita`te pe geam
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyDum Mar 09, 2014 9:07 am Scris de Yomi chan

» Jocul culorilor
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptySam Mar 08, 2014 4:14 pm Scris de Yomi chan

» Da ceva userului de mai sus .
Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptySam Mar 08, 2014 4:09 pm Scris de Yomi chan

Chat
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Parteneri
forum gratuit




 

 Ma prezint in fata ta...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 10, 2013 11:52 am

-Nu`i mare lucru pentru a`ti cere scuze. Rezolv eu treburile cu ea mai incolo daca e nevoie. In schimb, tot taraboiul asta cu calul mi`a facut foame, ai vrea sa mergem la cantina sa mancam cateva delicatese facute de bucatar?
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Oct 11, 2013 12:12 pm

-Daca nu sunt viermi de lac,atunci da,mananc orice "delicatesa"!spun zambind spre ea.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyDum Oct 13, 2013 6:46 am

Dau din cap si o luam spre cantina unde imi pun in farfurie o salata cu peste si o astept pe Mariko in timp ce caut o masa unde sa ne asezam.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyLun Oct 14, 2013 12:35 pm

Gasesc si eu o masa goala,dar la acea masa mai erau 2 tipi,cel din clasa de il caftisem nitel si incaunul.
-Hei bobocel,ai niste picioare frumoase,hai sa le vedem in actiune.Misca!Hai,ca la showrile cu talente!Un,doi,un,doi!si imi trage o fata urata apoi pleaca iar eu o chem pe Aiko.
-Gata masa!Sti,lipseste ceva....desert!!si fug spre o tava cu cateva inghetate asezate pe o masa libera.
-Valilie,ciocolata,capsuni,fistic si...cirese! le iau pe toate si fug spre masa noastra unde idiotul acela imi pune piedica si cad,cu tot cu inghetate si ma murdaresc numai de ele,iar pe jos nici nu mai spun ce era.T^T
-Bun bobocel,ai incurcat-o!si ma reped sa-l bat dar ma vede directorul si ma cheama la el in birou.

DUPA 20 DE MINUTE...
Ma duc iar in cantina si ma apuc sa sterg si sa spal pe acolo.
-Bobocel idiot,inghetata delicioasa,impiedicata idioata de Mariko...SETSURA,UNDE ESTI CAND AM NEVOIE DE TINE?!Ah...stai,IN MINE!tip in sala goala,era cam...sfarsitul orelor.Aud usa cum scartaie si cand intra arunc cu mopul direct ca o sageata spre fata celui "cineva".Era "bobocelul".
-Ah,de cand te astept!siiii,intra alti tipi dupa el.
-Si ce?Cu ei ai sa ma sperii?dar eu si gura mea mare am spus o belea,mai intrasera si altii dupa.
-CUM DE...?!Bun bobocel,zi ce vrei.
El:-Sa platesti.
-Am numai maruntis...iti convin?spun eu ironica.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyMar Oct 15, 2013 5:57 am

Auzisem de pedeapsa lui Mariko si cand sa intru in cantina, niste dobitoci imi blocau accesul.
-hey, dati`va la o parte. Vreau sa trec.
Unul dintre ei: Taci din gura! Nu vezi ca suntem ocupati?
Il prind de cap si il arunc pe jos.
-Nu`mi pasa...
Inaintez printre ei, dar tot s`a ivit unul in fata mea, ce statea cu spatele si nu ma lasa sa trec. Il lovesc cu piciorul in ceafa, cade pe burta, partial inconstient, iar eu calc pe spatele lui si inaintez ca sa pot vedea ce se petrece. Ma uit prin incapere si o zaresc pe Mariko ceva mai incolo.
-Oh, aici erai...
Pasesc in fata, dar tipul de mai devreme ma prinde de par si ma trage inapoi. Da`te dracu...
El: Ce faci aici si de ce ne strici conversatia?
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyMier Oct 16, 2013 11:21 am

-AIKO!!Bun gagautelor,nimeni nu se atinge de prietenii mei!Mai ales un bobocel ca tine!si ma reped in el tragandu-i un pumn dar vine altul pe la spate si ma loveste de cad cu capul si mi-l sparg,facusem podeaua numai sange.Idiotii aia incep sa rada a prost iar Aiko sa tipe de nervi.Din nou,Setsura intra in actiune.Pe langa corpul meu de pe podea incepuse sa apara o ceata neagra-violet ce nu se raspandea ci doar facea cerc in jurul meu.Ma scol normala,cu parul si ochii la fel dar aveam pupila ca de pisica si un ranjet sinistru.
-Sti ce bobocel....?Imi placi.Sti ce imi place si mai mult decat tine?SA TE VAD MACELARIT!!!!!!!tip spre el infigandu-ma in el si bagandu-mi mana prin pieptul acestuia,scotandu-i inima in mana mea,iar el cade la pamat sangerand.Ceilalti vin si ei spre mine iar altii tipau si fugeau de frica.Eu strangeam in mana dreapta inima tipului si radeam ca o psihopata nebuna.Ma uit la altii iar cum ma uitasem la ei,acestia explodasera imprastiind sange peste tot,pana si pe mine si Aiko,care era la usa.Era clar,ceva nu era bine cu mine.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 17, 2013 5:06 am

-Nu tu iar... Uite ce mizerie ai facut... Asta nu va da bine in fata directorului...
Cum nu stiam sa o aduc la normal pe Mariko din starea in care era doar stateam la usa si priveam organele si membrele despicate ce zaceau pe jos in balta intinsa de sange.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 17, 2013 10:57 am

Ma uit spre Aiko,dar cand sa ma reped spre ea ma opresc,cele doua laturi ale mele se "certau".Setsura voia sa o omoare,dar eu,Mariko,nu voiam.
-Aiko...toarna-mi sa...sange pe gat....Set...Setsura va pleca...repede!!!spun abi abtinandu-ma sa nu ma reped in ea.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 17, 2013 11:03 am

-Sa`ti torn sange pe gat?
Stau putin sa ma gandesc, dar apoi imi scot la iveala caninii ascutiti de pisica, imi musc incheietura in partea unde erau venele cat sa se scurga o cantitate de sange in timp ce ii pun incheietura la gura lui Mariko.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 17, 2013 11:24 am

Sug putin sange si imi revin,dar sugeam in continuare.
-E buuuunnn...sti,poti face bani frumosi din sangele asta fata de cum ai face din prostitutie.NU POT SA CRED CE AM SPUS! PARCA SUNT BEATA!Pe bune?!"Prostitutie"?!Sunt chiar culmea....
-Imi pare rau Aiko,nu stiuc e am,dar imi e cam rau...nu mai iti sug sangele cat traiesc...SAU PE AL ALTCUIVA!!Dar...sa vad cum voi curata aici.Uh,inima!spun si o iau de jos jucandu-ma cu ea.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 17, 2013 11:26 am

-Mda, va dura ceva pana cureti ...*gesticulez cu mana prin jur*. Important e sa ne asiguram ca nu va mai vedea nimeni scena asta a groazei, se vor alarma pentru nimic.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 17, 2013 11:38 am

-Ok...o sa stau cam toata noaptea aici,dar merita,mai beau sange si ma...stai,am jurat ca nu mai beau sangele cuiva,m-ai auzit!Ma rog,multumesc ca m-ai ajutat,si inca ma simt prost pentru ca ce am facut si ce ai patit din cauza mea.Multumesc ca ai venit.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Oct 18, 2013 5:33 am

-Eh, n`a fost mare lucru, in plus m`am cam distrat -chicotesc-, e cam multa plictiseala pe aici, asa ca tot taraboiul asta m`a facut sa ma simt mai bine -zambesc-. Vrei sa te ajut cumva sa cureti mizeria asta?
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Oct 18, 2013 10:40 am

-Nop,dar multumesc.Vezi,esti o oersoana chiar draguta,iar mie imi place de tine.Ei bine,te-ai ales cu o prietena.Ce zici?Suntem prietene?spun intinzand mana spre ea zambind.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Oct 18, 2013 11:23 am

-Mdap.
O prind de mana in semn de acceptare si o astept sa curete tot, dar adorm intinsa pe o masa din cantina.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Oct 18, 2013 12:09 pm

Ma uitam la ea si cat curatam eu pe acolo in cele din urma ma ia si pe mine somnul,dar eu adorm razmata de un perete.Curatasem tot,absolut tot,si era foarte tarziu.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyDum Oct 20, 2013 3:46 am

Dimineata, ma trezesc inpinsa de pe masa de catre un tip care mai apoi incepe sa rada de mine. Ii arunc o privire fulgeratoare cat sa`l fac sa nu ma mai priveasca si ma duc sa o trezesc pe Mariko.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyDum Oct 20, 2013 10:34 am

-Nuuu,te rog,nu am terminat sa curat.Mai am castraveti de adunat... mormai adormita si nestiind ce spun.Visam castraveti... Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 297198203
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyDum Oct 20, 2013 11:21 am

Incep sa o trag incet de unele suvite de par.
-Trezeste`te odata, imediat vor veni tot mai multi oameni.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyMier Oct 23, 2013 9:24 am

-Si eu ii pocnesc...care apare il jumol... mai stau putin cu ochii inchisi si ma trezesc.
-Bine,bine.Sunt treaza.Uh,locu-i luuuuuunaaa!Am curatat pana tarziu,dar macar a meritat.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyMier Oct 23, 2013 10:26 am

-Mda, eu m`am treit parca batuta de la masa aia.. Nu e deloc comfortabil cand dormi asa in forma umana...
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyJoi Oct 24, 2013 10:18 am

-Mda,iar acum ma simt ca si cum as fi fost calcata de tren...ma doaaaaaare spaaaaateleeeee!T^T
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Oct 25, 2013 3:59 am

-Nu ti`e foame? haide sa mancam ceva... Am o pofta de ceva dulce.
Sus In jos
B!a
VIP
VIP
B!a


feminin Capricorn Mesaje : 473
Data de inscriere : 16/09/2013
Varsta : 24
Localizare : Nu stiu sa spun cu exactitate...e un loc...cam...negru o.O

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptyVin Oct 25, 2013 12:42 pm

-Nu stiu de ce,adr am pofta de castraveti.spun dupa care incep sa rad.
Sus In jos
Ha Rin
Admin
Admin
Ha Rin


feminin Taur Mesaje : 1314
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Intr`un film horror

Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 EmptySam Oct 26, 2013 2:36 pm

-Pai, castravetii sunt chiar acolo. Potoleste`ti pofta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ma prezint in fata ta...   Ma prezint in fata ta... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Ma prezint in fata ta...
Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Otaku`s Place :: RPG Zone :: RPG Yokai :: Academia Heyan :: Salile de clasa-
Mergi direct la: